CERAMIC WASH & PROTECT 1L Keramický šampón a ochrana

30,00 

3 v 1 – Keramický šampón, ktorý čistí a odstraňuje špinu, chráni lak a zanecháva vysoko odolnú hydrofóbnu bariéru. Silný koncentrát s nízkou penivosťou obsahuje aktívne častice, ktoré dopomáhajú k dokonalému vyčisteniu povrchu. Umývaním dosiahnete vysoký lesk a hydrofóbnu bariéru, tak aby sušenie bolo čo najrýchlejšie bez rizika šmúh. Použitím keramického šampónu zabezpečíte ďalšie jednoduchšie umývanie vozidla. Ideálny ako tzv. Top-up v kombinácií s inými produktmi AUTOGLYM.

Návod na použitie:

Dobre pretraste. Zmiešajte 3 vrchnáky (30 ml) s 10 litrami vody.

Opláchnite vozidlo a zbavte sa hrubej nečistoty. V prípade silného znečistenia predumyte vozidlo s AUTOGLYM All Purpose Cleaner.

Vždy pracujte len na karosérií, ktorá je chladná na dotyk. Umývajte auto vždy z vrchu smerom nadol. Nenechajte šampón voľne uschnúť na povrchu.

Dobre opláchnite karosériu a dôkladne vysušte s AUTOGLYM Ultra Soft Drying Towel alebo Instadry, tak aby sa vám nevytvárala vrstva vodného kameňa.

Odporúčame dôkladne vyčistiť vonkajšie čelné sklo s AUTOGLYM Car Glass Polish alebo Fast Glass kvôli lepšej viditeľnosti.

Nákupný košík