AUTOGLYM VINYL AND RUBBER CARE 500ML - OŠETROVANIE VNUTORNÝCH PLASTOV

16,10 

Autoglym Vinyl and Rubber care v praktickom 500ml rozprašovači obnoví farebnú hĺbku plastových a gumených dielov, či už v interiéri alebo motorovom priestore. Zároveň vytvára na plastoch ochrannú vrstvu.

Rovnako ako lak, aj interiér potrebuje starostlivosť a ochranu. Plastové diely môžu vplyvom slnečného žiarenia po čase vyblednúť, vysušiť sa, resp. inak poškodiť. Vinyl and Rubber Care zabezpečuje práve to, aby tieto diely boli ochránené. Môže byť aplikovaný pre dosiahnutie nízkeho, ale aj vysokého lesku, ako bonus je citrusová vôňa.
Môže byť použitý aj na ošetrenie plastov v motorovom priestore. V tom prípade po použití Engine & Machine Cleanernastriekajte na mokrý povrch a nechajte vyschnúť.

Rýchlo a účinne ošetruje vyčistené plasty. Vytvára odolnú, flexibilnú antistatickú bariéru, ktorá chráni pred vlhkosťou, prachom, škvrnami a blednutím. Zanecháva jemne citrusovú vôňu. Používa sa na palubné dosky, prístrojové panely, PVC a všetky interiérové plasty.

Dobre pretraste, pre vysoký lesk naneste produkt aplikátorom alebo handričkou rovnomerne na všetky plasty a nechajte voľne uschnúť. Pre nízky lesk naneste rovnomerne na všetky plasty a hneď preleštite s AUTOGLYM Hi-Tech Interior Microfiber. Z bezpečnostných dôvodov sa neaplikujte na radiacu páku, pedále, volant, podlahu a pneumatiky motocyklov.

Alternatívne tento produkt môžete použiť aj pre exteriérové materiály: vonkajšie plasty, plastové strechy, pneumatiky a motorový priestor.

Tip: ošetrite aj gumové tesnenia dverí, aby ste predišli ich primrznutiu v zime.

Použitie:
1. Poriadne pretrepne a nastriekajte na plastové alebo gumové diely. Nepoužívajte na ovládacie prvky, volant, pedále, rohože. Ťažko prístupné miesta ošetrite len pomocou navlhčenej mikrovláknovej utierky.
2. Pre vysoký lesk naneste väčšie množstvo, nechajte schnúť a následne zľahka preleštite mikrovláknovou utierkou. Pre menší lesk naneste menšie množstvo a okamžite zotrite mikrovláknovou utierkou.

Nákupný košík