Všetko o nákupe

Poštovné a platba

Dodanie Slovenská pošta:  Dobierka    Bankový prevod    Platobná karta

Nákup nad 50€                     Zdarma        Zdarma                        Zdarma

Nákup pod 50€                     3,60€            3,60€                           3,60€

 

Poskytujeme tieto spôsoby platby:

  • -bankový prevod: za tovar zaplatíte bankovým prevodom v prospech nášho účtu v Slovenskej sporiteľni. Emailom vám po odoslaní objednávky odošleme platobné inštrukcie (IBAN, variabilný symbol, suma). Vaša objednávka bude odoslaná až po prijatí úhrady, preto môže trvať doručenie objednávky pri tomto spôsobe platby o niečo dlhšie.
  • -dobierka: za tovar zaplatíte kuriérovi v hotovosti, pri doručení zásielky. Objednávku odošleme ihneď.
  • -platobnou kartou online: za tovar zaplatíte vašou platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) prostredníctvom platobnej brány GP WebPay. Samotná transakcia prebieha na zabezpečených stránkach spoločnosti GP WebPay pomocou overenia 3D secure. Platobná brána GP WebPay je vyvinutá spoločnosťou Global Payments, v spolupráci so Slovenskou Sporiteľňou. Objednávku odošleme ihneď, za predpokladu úspešne vykonanej transakcie.
  • – osobný odber na pobočke hotovosť  

Objednávky odosielame len v pracovné dni a štandardne sú doručované ďalší pracovný deň po dni odoslania. Objednávky prijaté do 14:30 v pracovné dni odosielame v daný pracovný deň, ak je tovar skladom. Objednávky prijaté po 14:30, v dni pracovného pokoja a cez víkendy odošleme v najbližší pracovný deň, ak je tovar skladom.

IBAN – SK95 0900 0000 0051 9482 0586

 

GIBASKBX

Nákupný košík