AUTOGLYM ENGINE & MACHINE CLEANER 1L - ČISTIČ MOTOROV

19,00 

Čistič krytov a komponentov v motorovom priestore. Vyčistenie vášho motoru je oveľa jednoduchšie ako si myslíte, obzvlášť s produktom Autoglym Engine and Machine Cleaner. Jeho zloženie je založené na vode a okamžite rozpúšťa olej, špinu a usadeniny a tým zanecháva váš motor dokonale čistý.

Čistič motorového priestoru na báze vody, ktorý jednoducho rozpúšťa olej a mastnotu, pričom zanechá výsledok, na ktorý budete hrdý. Po vyčistení môžete plastové diely ošetriť prípravkom Autoglym Vinyl and Rubber Care pre dokonalý saténový vzhľad.

Použitie:
1. Vždy pracujte len na studenom motore. Zakryte citlivé diely sáčkom alebo vodeodolnou páskou. Vyhnite sa aplikácii na vysoko leštené kovové diely.
2. Poriadne nastriekajte na znečistené miesta, na uvoľnenie hrubších nečistôt použite štetec.
3. Nechajte chvíľu pôsobiť a opláchnite studenou čistou vodou. Nenechávajte čistič vyschnúť, poriadne ho opláchnite. Na opláchnutie nepoužívajte tlakový čistič (WAP). Zabráňte vniknutiu vody do sania a citlivých elektrických dielov.
4. Po vyčistení nastriekajte na mokrý povrch Autoglym Vinyl and Rubber Care a nechajte vyschnúť, docielite tým vzhľad plastových dielov ako za nova.

Nákupný košík