Odstraňovač asfaltu a lepidla - Tar and Glue Remover BadBoys 500ML

15,40 

BadBoys Tar&Glue Remover 500 ml

Extrémne silný prípravok určený na rýchle odstránenie najsilnejších nečistôt z dechtu, škvŕn a stôp asfaltu a slnkom vytvrdeného lepidla z lakovaných a sklenených povrchov. Prípravok ľahko rozpúšťa olejové škvrny a mastnotu. Odstráni aj silikóny, vosky a gumu prilepenú na povrchu. Prípravok okamžite reaguje na znečistenie dechtom, reakcia sa prejavuje charakteristickým odkvapkávaním rozpustených tmavohnedých častíc dechtu. Odporúča sa najmä na čistenie auta pred leštením alebo nanášaním vosku a ako jedna z fáz „odstránenia upchatia“ keramických náterov. Vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu.

Spôsob použitia:

 Odstráňte takzvanú „cestnú fóliu“ pomocou Trafic Film Remover (ak je to potrebné), opláchnite vodou pod tlakom, odstráňte kovové piliny pomocou Iron Remover (ak je to potrebné) , Opláchnite vodou pod tlakom a dôkladne umyte auto šampónom, umyte a osušte povrch auta, naneste prípravok pomocou priloženého rozprašovača, nechajte prípravok na prvku až do reakcie, nenechajte zaschnúť, zapracujte malé povrchy, naneste prípravok na povrch mäkkým mikrovláknom alebo jemnou kefou na ťažko dostupných miestach, ako sú ráfiky, bez toho, aby ste ho nechali zaschnúť, Opláchnite vodou pod tlakom a dôkladne umyte auto šampónom, aby ste odstránili zvyšky prípravku, V prípade potreby zopakujte posledné štyri kroky.

Odporúčania: Prípravok používajte opatrne, najmä na fólie meniace farbu auta, PPF fólie a tienidlá lámp, pretože prípravok na nich môže zanechať biele zvyšky. Pred použitím prípravku na plasty vyskúšajte účinok prípravku na nenápadnom mieste. Aby ste predišli poškodeniu rozprašovača, ihneď ho po každom použití dôkladne opláchnite vodou, aby ste odstránili produkt nahromadený v ňom. Prípravok nepoužívajte na priamom slnku alebo na vyhrievaných povrchoch. Pred použitím vyskúšajte účinok prípravku na nenápadnom mieste. Výrobok nepoužívajte na jednozložkový lak na nechty!

Nákupný košík