KERAMICKÝ DETAILÉR BADBOYS (CERAMIC DETAILER) 500 ML

15,50 

Keramický detailér BadBoys (Ceramic Detailer) 500 ml je profesionálny produkt určený na ošetrenie a ochranu keramických vrstiev a ochranných povlakov na povrchu vozidla.

Hlavné charakteristiky:

  • Objem: 500 ml
  • Typ produktu: Keramický detailér

Výhody:

  • Vytvára ochranný keramický povlak: Keramický detailér BadBoys obsahuje vysokej kvality keramické zložky, ktoré vytvárajú trvanlivý a odolný povlak na povrchu vozidla. Tento povlak poskytuje vynikajúcu ochranu pred UV žiarením, prachom, nečistotami a chemickými látkami.
  • Zlepšuje lesk a hladkosť: Použitie keramického detailéru BadBoys dodáva povrchu vozidla intenzívny lesk a hladkosť. Povrch sa stáva viditeľne žiarivým a príjemným na dotyk.
  • Odstraňuje nečistoty a vodné škvrny: Detailér účinne odstraňuje nečistoty, vodné škvrny a mastnotu z povrchu vozidla, čím ho udržuje čistým a bezchybným.
  • Posilňuje hydrofóbny efekt: Aplikácia keramického detailéru posilňuje hydrofóbny efekt povrchu vozidla, čo znamená, že kvapky vody a nečistôt sa odperľujú, čo uľahčuje udržiavanie čistoty povrchu.
  • Jednoduchá aplikácia: Naneste malé množstvo detailéru na čistú mikrovlákennú handričku a jemne rozotrite po povrchu vozidla. Po aplikácii vyleštite povrch, aby ste dosiahli maximálny lesk a ochranu.

Keramický detailér BadBoys (Ceramic Detailer) 500 ml je vyrobený s využitím inovatívnej technológie obsahujúcej SiO₂ (oxid kremičitý). SiO₂ je špeciálna zložka, ktorá poskytuje vynikajúcu odolnosť a ochranu povrchu vozidla.

SiO₂ je známe svojou vysokou tepelnou a chemickou odolnosťou, čo znamená, že povrch s obsahom SiO₂ je odolný voči UV žiareniu, vysokým teplotám, agresívnym chemikáliám a iným vonkajším vplyvom. Tento oxid kremičitý vytvára na povrchu vozidla ochranný štít, ktorý chráni pred poškriabaním, koróziou, prachom, nečistotami a inými škodlivými faktormi.

Keramický detailér BadBoys (Ceramic Detailer) 500 ml je vynikajúcim prostriedkom na ošetrenie a ochranu keramických vrstiev a ochranných povlakov na vozidle. Jeho profesionálna formulácia zaručuje vysokú kvalitu, jednoduchú aplikáciu a dlhotrvajúce výsledky.

Vynikajúcu ochranu, dlhotrvajúci lesk a hladkosť povrchu vozidla. Jeho formulácia s využitím SiO₂ zabezpečuje vysokú kvalitu, spoľahlivosť a maximálnu ochranu povrchu vozidla.

Tipy:

Pre najlepšie výsledky aplikujte produkt v chladnej, zatienennej oblasti a pracujte na jednej časti naraz, aby sa zabezpečilo, že sa produkt úplne nevyschne.

Nákupný košík