CERAMIC WAX PRO BADBOYS 100ML

24,95 

Bad Boys Ceramic Wax 100 ml sa dodáva v balení, ktoré má hmotnosť 500 g. Hodí sa na karoséria. Tento typ vosku obsahuje syntetické polyméry, ktoré sa považujú za jeden z najlepších spôsobov ochrany laku.

Keramický vosk, pretože obsahuje cca 30% keramických zložiek. Vosk sa veľmi jednoducho nanáša. Vďaka inovatívnej receptúre si môžete dovoliť naniesť hrubšiu vrstvu bez obáv z ťažkostí s lapovaním.

Ďalšou vymoženosťou je možnosť ľahkej a príjemnej práce, bez obáv zo zaschnutia produktu na povrchu. Aby bola vaša práca skutočne príjemná, vosk má fantastickú vôňu. Keramický vosk je vhodný na vrstvenie, to znamená, že 24 hodín po nanesení prvej vrstvy môžeme naniesť ďalšiu alebo niekoľko. Ďalšou charakteristickou vlastnosťou keramického vosku je bezproblémová aplikácia pri rôznych teplotách. Ak sú funkcie, ktoré sme uviedli, pre vás dôležité, tento keramický vosk sa vám bude páčiť.

Po nanesení a lapovaní vosku získate dobrú ochranu laku, fantastický hydrofóbny efekt, vyplnenie mikroškrabancov a šmyk pre ľahké umývanie vozidla.
Zapôsobí na vás hĺbka farby, ktorú Keramický vosk na laku zanechá. Trvanlivosť produktu silne závisí od prípravy povrchu, intenzity používania a spôsobu
umývania auta. V testoch sme ukázali, že dobre pripravený povrch predĺži svoju životnosť desaťkrát. V prípade profesionálnej prípravy laku (úplná dekontaminácia + korekcia) a nanesenie dvoch vrstiev vám umožní užívať si ochranu laku celé mesiace. Aplikovaný štandardným spôsobom (dobre umytý, odmastený lak) – výdrž cca 6 mesiacov mesiacov.

 

Obsah balenia

  • Bad boys Ceramic wax
  • Profesionálne lapovacie mikrovlákno
Nákupný košík