ODSTRAŇOVAČ VODNÝCH ŠKVŔN BADBOYS (WATER SPOT REMOVER) 150 ML

12,00 

Odstraňovač vodných škvŕn BadBoys (Water Spot Remover) 150 ml – profesionálny produkt, špeciálne navrhnutý na účinné odstraňovanie vodných škvŕn z rôznych povrchov.

Hlavné charakteristiky:

  • Objem: 150 ml
  • Typ produktu: Odstraňovač vodných škvŕn

Výhody:

  • Účinné odstraňovanie vodných škvŕn: Odstraňovač vodných škvŕn BadBoys je formulovaný tak, aby rýchlo a účinne odstraňoval škvrny a značky spôsobené vodou z povrchov vozidiel, okien, sprchových dverí a ďalších materiálov. Jeho vysoko účinná formula dokáže dôkladne rozpustiť a odstrániť vodné usadeniny, vrátane minerálnych zvyškov, a vrátiť povrchom ich pôvodný lesk a čistotu.
  • Univerzálné použitie: Tento produkt je vhodný na použitie na rôznych povrchoch, vrátane laku, skla, plastu a kovu. Môžete ho použiť na vozidlách, domácnostiach, sprchových kútikoch a ďalších miestach, kde sa vyskytujú vodné škvrny.
  • Jednoduché použitie: Stačí naniesť malé množstvo odstraňovača na postihnutú oblasť a jemne ho vtrieť pomocou mäkkej handričky alebo aplikátora. Po dôkladnom ošetrení nechajte produkt pôsobiť krátku dobu a potom dôkladne opláchnite čistou vodou. Výsledkom bude bezchybný a jasne čistý povrch.
  • Kvalita a spoľahlivosť: Odstraňovač vodných škvŕn BadBoys je vyrobený z kvalitných zložiek, ktoré zaisťujú jeho spoľahlivosť a účinnosť. Je to profesionálny produkt, ktorý poskytuje vynikajúce výsledky a spĺňa očakávania aj náročných používateľov.

Použitie:

  1. Pred použitím dobre pretrepte fľašu s odstraňovačom vodných škvŕn BadBoys.
  2. Naneste malé množstvo produktu na mäkkú handričku alebo aplikátor.
  3. Jemne vtrieť odstraňovač na postihnutú oblasť a povrch dôkladne očistite.
  4. Dôkladne opláchnite povrch čistou vodou a nechajte ho vyschnúť.

Odstraňovač vodných škvŕn BadBoys (Water Spot Remover) 150 ml je spoľahlivým partnerom pri odstraňovaní neestetických vodných škvŕn z rôznych povrchov. Jeho vysoko účinná formula, univerzálne použitie a jednoduchá aplikácia robia z neho ideálny produkt pre každého, kto si praje mať čisté a bezchybné povrchy.

Nákupný košík