EXTERIÉROVÝ KERAMICKÝ PLASTOVÝ DRESSING BADBOYS (CERAMIC EXT. PLASTIC DRESSING) 500 ML

17,50 

Exteriérový Keramický Plastový Dressing BadBoys (Ceramic Ext. Plastic Dressing) s objemom 500 ml je vynikajúci produkt určený na úpravu a ochranu exteriérových plastových častí vášho vozidla. Jeho špeciálna keramická formulácia poskytuje vysokú odolnosť a dlhotrvajúcu ochranu pred škodlivými vplyvmi životného prostredia.

Hlavné vlastnosti:

 • Objem: 500 ml
 • Typ produktu: Exteriérový Keramický Plastový Dressing
 • Použitie: Úprava a ochrana exteriérových plastových častí

Použitie:

 1. Dôkladne pretrepte fľašu s Exteriérovým Keramickým Plastovým Dressingom BadBoys pred použitím.
 2. Aplikujte malé množstvo produktu na čistý mikrovlákenný uterák alebo aplikátor.
 3. Rovnomerne rozotrite produkt na exteriérové plastové časti vozidla vrátane nárazníkov, plášťov, lišt, zrkadiel a iných plastových prvkov.
 4. Nechajte produkt pôsobiť na povrchu a dobre vyschnúť.
 5. Potom jemne vytrieť povrch čistým mikrovlákenným uterákom, aby ste dosiahli želaný lesk a hladkosť.

Výhody:

 • Oživenie vzhľadu: Exteriérový Keramický Plastový Dressing obnovuje farbu a lesk exteriérových plastových častí vozidla, poskytujúc im čerstvý a upravený vzhľad.
 • Ochrana a trvanlivosť: Jeho keramická formulácia poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pred UV žiarením, agresívnymi chemikáliami, prachom a inými škodlivými faktormi, ktoré môžu poškodiť povrch plastových častí.
 • Jednoduchá aplikácia: Vďaka praktickému aplikátoru je použitie Exteriérového Keramického Plastového Dressingu jednoduché a efektívne, umožňujúce rýchlu a presnú aplikáciu na plastové časti.

Exteriérový Keramický Plastový Dressing BadBoys (Ceramic Ext. Plastic Dressing) s objemom 500 ml je ideálnym spoločníkom pre úpravu a ochranu exteriérových plastových častí vášho vozidla. Jeho vysoko účinná keramická formulácia zabezpečuje vynikajúce výsledky a dlhotrvajúcu ochranu.

Nákupný košík