ULTRA HIGH DEFINITION SHAMPOO - 1L

32,00 

Exluzívny, vysoko penivý šampón s neodolateľnou vôňou. Čistí karosériu a zanecháva hladký povrch s dokonalým leskom.

Nádherný výsledok, hladký povrch a krásna vôňa, vyrážajúce dych. Ultra High Definiton Shampoo, premení umývanie auta na zážitok.

Ultra High Definiton Shampoo je exluzívny šampón so silnou penou, vďaka ktorej bude šampón bez námahy kĺzať po karosérii. Nové pH neutrálne zloženie šetrne odstráni kontamináciu, cestnú špinu a zanechá vysoko lesklý povrch, ktorý bude hladký na dotyk.

Návod na použitie:

 1. Poriadne pretraste. Zmiešajte 4 plné vrchnáky s 10 litrami studenej alebo teplej vody.
 2. Spláchnite z karosérie hrubú špinu. Vždy pracujte na studenom laku. Našampónujte auta od strechy smerom dole. Priamymi pohybmi narušte špinu. Nenechajte uschnúť.
 3. Spláchnite čistou vodou a vysušte pomocou sušiacej utierky Autoglym Microfibre Drying Towel aby ste zamedzili vzniku škvŕn od vody.Otázka: Je tento šampón pH neutrálny?
  Odpoveď: Áno

  Otázka: Môžem tento produkt použiť cez tlakový čistič?
  Odpoveď: Tento šampón nebol vyvinutý alebo testovaný na použitie cez tlakový čistič. Jeho hustota by nemusela byť kompatibilná s väčšinou tlakových čističov. Odporúčame použiť Autoglym Polar Blast, ktorý je špeciálne vyvinutý na použitie cez tlakový čistič.

  Otázka: Aká je výhoda silnej peny?
  Odpoveď: UHD Šampón vytvára silnú a hustú penu. Tá vydrží dlhšie či už vo vedre alebo na aute. Vďaka viditeľnej pene vám neunikne pri umývaní žiadne miesto. Schopnosť priľnavosti šampónu zabezpečí bezpečné odstránenie špiny.

Shopping Cart