AUTOGLYM MAGMA 500ML - ODSTRAŇOVAČ NÁLETOVEJ HRDZE

22,10 

AUTOGLYM Magma je skvelou voľbou pred samotným pastovaním a voskovaním vozidla. pH neutrálny odstraňovač náletovej hrdze.

Karoséria neustále čelí nečistotám vo vzduchu. Mnohé z týchto nečistôt sú malé kovové čiastočky, ktoré sa na karosérii alebo kolesách javia ako škvrny na laku alebo brzdový prach na kolesách. Účinné látky v Magme s týmito čiastočkami reagujú, aby sa dali ľahko odstrániť. Pri tomto procese sa Magma sfarbuje do purpurova.

Použitie:
1. Pred aplikáciou skontrolujte, či vozidlo a kolesá sú chladné na dotyk. Vozidlo odparkujte v tieni, mimo priamého slnečného žiarenia.
2. Opláchnite vozidlo šampónom a po opláchnutí vysušte.
3. Nastriekajte Magmu na celé vozidlo (vrátane kolies a okien).
4. Počkajte 3-5 minút, kým magma začne pôsobiť a sfarbovať sa do purpurova.
5. Prejdite karosériu mäkkou vlhkou špongiou alebo rukavicou na umývanie, kolesá štetcom Autoglym Hi-Tech Wheel Brush alebo špongiou.
6. Opláchnite vodou.

Poznámka: Magma odstráňuje len kontamináciu kovovými časticami. Na odstránenie asfaltu, prípadne živice, peľu a podobne použite Autoglym Clay Detailing Complete Kit.

Produkt Autoglym Magma je vhodný aj na matné laky, ale nie je vhodný na dekontamináciou karosérie olepenej wrap fóliou.

pH neutrálne, nepoškodzuje vrstvu vosku.

Neaplikujte produkt na priamom slnku, ani v mrazivých podmienkach. Umyte vozidlo so šampónom a dokonale vysušte. Nastriekajte AUTOGLYM Magma na karosériu vrátane diskov a skiel. Počkajte 3-5 minút pokiaľ produkt zreaguje. Ak je to potrebné narušte kontamináciu špongiou alebo umývacou rukavicou. Následne spláchnite prúdom vody a vozidlo vysušte. Pre odstránenie iných druhov kontaminácie ako živica, alebo asfalt, použite AUTOGLYM Clay Detailing Complete Kit.

Nákupný košík