MOTORCYCLE CLEANER - Čistič motocyklov 1L

19,90 

Autoglym Motorcycle Cleaner je nekorozívny produkt, ktorý vyčistí povrch, bez rizika poškodenia. Odstraňuje cestnú špinu, zvyšky hmyzu, brzdný prach, mastnotu a oleje. Rýchle, jednoduché a bezpečné vyčistenie každého motocyklu.

Vieme ako milujete váš motocykel a ako mu chcete dopriať len to najlepšie. Motocyklové materiáli sú jemnejšie a preto vyžadujú špeciálny produkt. Autoglym Motorcycle Cleaner je nekorozívny produkt, ktorý vyčistí povrch, bez rizika poškodenia. Odstraňuje cestnú špinu, zvyšky hmyzu, brzdný prach, mastnotu a oleje.

Otázka: Môžem použiť Motorcycle Cleaner na všetky časti motocyklu?
Odpoveď: Samozrejme! Vždy sa pred použitím ale uistite, že je povrch studený. Odporúčame pracovať na každej časti motocykla samostatne a následne sa presunúť na ďalšiu. Je dôležité dávať pozor, aby vám produkt neuschol.

Návod na použitie:

  1. Nepoužívajte na priamom slnečnom žiarení. Vždy sa uistite, že je povrch chladný. Predídete tak zaschnutiu počas práce s produktom.
  2. Opláchnite motocykel so studenou vodou a naneste Motorcycle Cleaner v dostatočnom množstve vždy na jednu časť.
  3. Použite kefu pre ťažšie dostupné ale silno znečistené miesta. Na lakované a ľahko dostupné časti použite jemnú špongiu./li>
  4. Dobre spláchnite a presuňte sa na ďalšiu časť.
Nákupný košík