Náhrada umývania - QUIKREFRESH

23,50 

Náhrada umývania. Autoglym Quikrefresh je prípravok na rýchle očistenie karosérie medzi pravidelnými umývaniami. Celý proces netrvá viac ako 15 minút.

Prípravok je určený na použitie s utierkou Autoglym Instadry.

Samotný produkt nie je pH neutrálny, ale po nariedení podľa návodu je výsledná emulzia pH neutrálna.
Nedodáva žiadnu vrstvu ochrany laku, ale zároveň predtým aplikované ochranné vrstvy nepoškodí (vosk, keramika, syntetické sealanty…). Použitie je možné ako v studenej, tak aj v teplej vode v závislosti od vašej preferencie.
Neobsahuje silikón.

QuikRefresh je navrhnutý tak aby odstránil prach a jemný povlak cestnej špiny z karosérie v čase po umývaní, keď už nemáte možnosť znova auto dôkladne umyť. Vďaka špeciálnej technológií instantným spôsobom odstránite nečistoty bez rizika poškodenia laku.

Quikrefresh je možné použiť na:
-všetky povrchy karosérie (lakované časti, plasty, nelakované plasty, sklo), s výnimkou plátenej strechy kabrioletu – na tú je vhodný set na kabrio strechy
-matné laky, wrap fólie

Použitie:
1. Nádobu pred použitím pretrepte. Pripravte si vedro so separátorom nečistôt („rošt“ na spodku vedra) a 10L vody (môže byť aj teplá, aj studená) a pridajte 5 vrchnáčikov produktu Quikrefresh.
2. V prípade uschnutého vtáčieho trusu na karosérii, toto miesto najprv navlhčíte napríklad pomocou Interior Shampoo alebo Fast Glass.
3. Pomocou utierky Autoglym Instadry naneste na karosériu čo najviac emulzie, smerom zhora nadol. Snažte sa nevynechať žiadnu plochu karosérie.
4. Pravidelne vypláchnite utierku vo vedre a naneste ďalšiu dávku emulzie na karosériu.
5. Akonáhle ste týmto spôsobom prešli celú karosériu, vyžmýkajte utierku Instadry a následne ňou vysušte celú karosériu. Oplach vozidla nie je potrebný.

Nákupný košík