AUTOGLYM ULTRA HIGH DEFINITION WAX

85,70 

Prémiový vosk Autoglym Ultra High Definition Wax pre dokonalý zrkadlový lesk, na zvýraznenie farebnej hĺbky. To všetko s dlhou výdržou. Luxusný karnaubský vosk s príjemnou vôňou pre dostiahnutie dokonalého lesku, hĺbky odtieňa a dlhú výdrž.

Sada obsahuje:

UHD Wax 120g, aplikátor, mikrovláknová handrička

Vytvára dokonalú hĺbku lesku. Ochráni lak pred kontamináciou. Veľmi obľúbený produkt medzi automobilovými nadšencami. Ochráni karosériu – jednoduchšie a rýchlejšie umývanie.

Použitie:
1. Skontrolujte, či je lak v bezchybnom stave. Škrabance odstráňte pomocou Autoglym Super Resin Polish, kontamináciou pomocou Autoglym Surface Detailing Clay Kit.
2. Svetlou stranou priloženého aplikátora na vosk jemne naberte vosk z nádobky. Následne naneste na suchý a čistý lak jemnými kruhovými pohybmi tenkú rovnomernú vrstvu. Nenanášajte hrubú vrstvu, pretože by mohla byť ťažko rozleštiteľná. Tiež neaplikujte na gumové a plastové nelakované diely.
3. Nechajte vosk na laku vyschnúť 10-15 minút. Vyleštite pomocou priloženej mikrovláknovej utierky Autoglym Hi-Tech Finishing Cloth. Počas leštenia ju pravidelne otáčajte.
4. Na udržiavanie používajte Autoglym Ultra High Definition Shampoo – odstráni špinu, ale nenaruší vrstvu vosku.

Vyhnite sa aplikovaniu príliš hrubej vrstvy, pre ešte vyššiu odolnosť radšej aplikujte viac tenkých a rovnomerných vrstiev.
Pred aplikáciou Ultra High Definition Wax je možné použiť na rozleštenie Super Resin Polish. Neodporúčame však použitie Ultra High Definition Wax po aplikovaní Ultra Deep Shine, rovnako ani po použití Extra Gloss Protection.

Po použití odstráňte z aplikátora prebytočný vosk a umyte v mierne saponátovej vode, prepláchnite a nechajte vyschnúť.

Nákupný košík