AUTOGLYM POLAR SEAL 1L - NAPEŇOVACÍ COATING

32,80 

Autoglym Polar Seal vytvára ochranný povlak na karosérii a je špeciálne vyvinutý pre aplikáciu pomocou tlakového čističa (WAP) a napeňovača. Vzniknutá ochranná vrstva na karosérii je hydrofóbna, čo uľahčuje čas potrebný na sušenie a zároveň vydrží byť automobil dlhšie čistý. Vytvorí hydrofóbnu vrstvu ochrany, ktorá odbúrava vodu a uľahčuje sušenie auta.

Ochranná, hydrofóbna emulzia pre rýchle a ľahké dosiahnutie vysokého lesku.

Polar Seal nenarúša vrstvu vosku, práve naopak, zvýši jej životnosť. Ak máte auto navoskované, nie je potrebné vrstvu vosku odstráňovať, skôr je vhodné pravidelne používať aj Polar Seal pre predĺženie živostnosti vrstvy vosku. Nie je to náhrada vosku, ale doplnok. Polar Seal je pH neutrálny.

Použitie:
1. Pred aplikáciou skontrolujte, či vozidlo a kolesá sú chladné na dotyk. Vozidlo odparkujte v tieni, mimo priamého slnečného žiarenia.
2. Odporúčame začať najprv aktívnou penou Polar Blast pre odstránenie hrubej špiny, následne Polar Wash-om odstrániť kontamináciu a drobné nečistoty na laku, až nakoniec použiť Polar Seal pre zakonzervovanie.
3. Postačí naozaj malé množstvo Polar Sealu. Nalejte najviac 40ml (=4 odmerky vo vrchnáčiku) do vašej nádoby v napeňovači a pridajte aspoň 200ml (2dcl) čistej vody. Takéto množstvo by malo postačiť na pokrytie celého automobilu. Použitie väčšieho množstva ako 40ml Polar Sealu nebude mať žiaden prínos.
4. Naneste pomocou tlakového čističa (WAP) Polar Seal na čisté a mokré vozidlo. Uistite sa, že ste pokryli všetky časti karosérie, ale vyhnite sa priamej aplikácii na čelné okno. Dajte si veľký pozor na to, aby Polar Seal na karosérii nezaschol.
5. Dôkladne opláchnite vozidlo čistou vodou ihneď po aplikovaní na celé vozidlo a následne vysušte. Vozidlo je potrebné vysušiť utierkou (napríklad Instadry) a nie tlakom vzduchu (ani prirodzene na vzduchu), aby na karosérii neostali škvrny po vode (vodný kameň).
6. Použite Autoglym Fast Glass pre očistenie okien a stieračov.

Upozornenia:
Neodporúčame používanie častejšie ako 1x mesačne.
Polar Seal neodporúčame používať na plátene strechy kabrioletov (soft-top).
Neskladujte nariedený produkt. Po použití dôkladne opláchnite nádobku napeňovača a prepláchnite aj tlakový čistič čistou vodou.

Nákupný košík