POLAR COLLECTION - BALÍČEK PRODUKTOV POLAR

44,00 

Praktický balíček 500ml balení troch produktov rady Polar. Rýchle umytie a ošetrenie WAPkou a produktami POLAR. Ideálny ako darček pre milovanú osobu.

Obsah balíčka:

1. Polar Blast 
Polar Blast je snehová pena, ktorá sa aplikuje pomocou napeňovača Polar Blaster. Používa sa v pred-umývacej fáze čistenia. Povrch vozidla pokryje bohatou vrstvou peny, ktorá sa uchytí na špine a zabezpečí, že žiadna časť vozidla neostane neošetrená. Pena sa udrží na laku dlhšie ako obyčajný šampón a uvoľní špinu. To zníži riziko poškriabania laku, ktoré môže vzniknúť pri prenášaní hrubej špiny po karosérii. Jeho pH neutrálne zloženie nenaruší aplikovanú vrstvu vosku alebo sealantu.

2. Polar Wash 
Polar Wash je bezpečný a efektívny čistič, ktorý sa aplikuje pomocou tlakového čističa s napeňovačom Polar Blaster, potom ako ste auto zbavili hrubej špiny so snehovou penou Polar Blast. Tento šikovný čistič pokryje celé auto hustou penou, s ktorou sa jednoducho zbavíte cestnej špiny.

3. Polar Seal 
Polar Seal je ochranný coating, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre aplikáciu cez tlakový čistič pomocou napeňovača Polar Blaster. Vytvorí hydrofóbnu vrstvu ochrany, ktorá odbúrava vodu a uľahčuje sušenie auta. Jednoducho nastriekajte produkt na čisté a mokré vozidlo, spláchnite a utrite do sucha pre dosiahnutie dokonale lesklého povrchu.

Polar Seal nie je vhodný pre kabriolety a motocykle. 

Nákupný košík