AUTOGLYM POLAR BLAST 2.5L - AKTÍVNA PENA

31,00 

Hustá aktívna pena na predumytie. Určená na nanášanie tlakovými čističmi (WAP) alebo tlakovou penovou pištoľou (tzv. napeňovač).

Slúži na pred-umytie a odstránenie hrubej nečistoty a prachu z povrchu vozidla. Pena sa udrží na laku dlhšie a uvoľní tak špinu. Tento proces zníži riziko poškriabania laku pri ďalšom umývaní. Zloženie je pH neutrálne, nenaruší vrstvu vosku. Neumývajte vozidlo na priamom slnku, ani v mrazivých podmienkach.

Vždy aplikujte pomocou napeňovača AUTOGLYM Polar Blaster. Produkt narieďte v pomere 100ml produktu s 500ml vody. Nastavením prietoku v napeňovačí môžete meniť hustotu peny. Nastriekajte AUTOGLYM Polar Blast na vozidlo zo spodu smerom nahor. Uistite sa že ste penu aplikovali na celé vozidlo. Nechajte pôsobiť približne 10 minúť. Nenechajte produkt uschnúť. Dôkladne ho spláchnite zo spodu smerom nahor.

Aktívna pena Polar Blast dostupná v 2,5L balení vytvorí naozaj hustú pokrývku, ktorá je vhodná na uvoľnenie nečistôt pred umytím šampónom. Je to najlepší spôsob ako sa vyhnúť vzniku škrabancov a hologramov, ktoré by vznikli pri použití špongie priamo na lak s hrubšími nečistotami. Polar Blast môže byť použitý aj namiesto šampónu, ak nie je karoséria veľmi znečistená – v takom prípade auto najprv opláchnite vodou.

Aktívna pena Polar Blast je pH neutrálna, preto nenarúša predtým nanesené vrstvy leštidiel alebo vosku.

Použitie:
1. Pred aplikáciou skontrolujte, či vozidlo a kolesá sú chladné na dotyk. Vozidlo odparkujte v tieni, mimo priamého slnečného žiarenia.
2. Polar Blast je možné riediť rôznymi pomermi, v závislosti od toho, akú hustú penu požadujete. Východiskový pomer je 100ml Polar Blastu + 500ml vody.
3. Pomocou napeňovača naneste penu na celé auto zdola nahor tak, aby ste prekryli všetky súčasti – vrátane kolies a okien.
4. Aktívnu penu nechajte pôsobiť do 10 minút, ale zároveň zamedzte jej vyschnutiu na karosérii.
5. Opláchnite auto, opäť zdola nahor.

Tip: pokračujte umytím pomocou Polar Wash a následne zakonzervujte pomocou Polar Seal.

Nákupný košík