RUKAVICA POLAR - Polar Mitt

21,90 

Rukavica Polar (Polar Mitt) je mimoriadne jemná a nasiakavá, vyrobená z jemných mikrovláknových bavlnených vlákien. Nezanecháva šmuhy. Rukavica Polar (Polar Mitt) sa dá prať v práčke. Súčasťou balenia je aj vrecko na pranie a uskladnenie, v ktorom zostane rukavica čistá počas sušenia a uskladnenia. Výborne sa hodí na použitie s Autošampónom Polar (Polar Wash).

Rukavica Polar (Polar Mitt) sa vyrába z vysoko prémiovej mikrovláknovej bavlny s mimoriadne jemnými vláknami, vďaka čomu zostáva ľahká aj po navlhnutí. Umývanie auta tak bude „hračka“. Rukavica je mimoriadne nasiakavá a vytvára veľa peny pre maximálne efektívne umývanie. Zúžená manžeta a šev pre prsty zaisťujú pohodlnú ovládateľnosť pri umývaní.

Súčasťou balenia Rukavice Polar (Polar Mitt) je aj vrecko na pranie, ktoré ju ochráni pri praní (možnosť prať v práčke pri 40°C ). Rukavicu tiež ochráni pri uskladnení v garáži tak, aby sa na ňu nedostali nečistoty, keď sa nepoužíva.

Rukavica Polar (Polar Mitt) sa výborne hodí na použitie s Autošampónom Polar (Polar Wash). Na aplikáciu Autošampónu Polar (Polar Wash) použite tlakový čistič.

Návod na použitie:

Rukavicu Polar (Polar Mitt) možno prať v práčke pri teplote 40°C. Odporúčame ju prať oddelene od odevov alebo citlivých materiálov.

Rukavicu Polar (Polar Mitt) možno prípadne prať aj ručne v studenej alebo teplej vode. Po opraní ponechajte Rukavicu Polar (Polar Mitt) vo vrecku, ktoré zaveste a nechajte vysušiť.

Vrecko tiež zamedzí znečisteniu rukavice pri uskladnení, vďaka čomu sa pri ďalšom umývaní nebudete musieť obávať škrabancov na aute.

Dôležité: Nepoužívajte so silnými čistiacimi prostriedkami.

Nákupný košík