AUTOGLYM INSTADRY - SUŠIACA UTIERKA

21,90 

Superabsorbčná mikrovláknová utierka pre jednoduché a rýchle vysušenie bez zanechania pruhov. Vhodná na aj na karosériu, aj na sklo.

Utierka Autoglym Instadry so špeciálnou povrchovou úpravou (PVA) ma neuveriteľné vysokú savosť, čo v dôsledku znamená oveľa rýchlejšie a jednoduchšie vysušenie vozidla po umytí. To všetko bez zanechania pruhov alebo šmúh. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave ostáva na utierke po použití podstatne menej nečistôt.

 

Rozmer: 60 x 60cm

Utierka zanecháva na povrchu o 50% menej vody ako bežné pletené mikrovláknové utierky a po prepláchnutí vo vedre na nej ostane až 40x menej nečistôt ako na bežnej tkanej mikrovláknovej utierke. Utierka Instadry je vhodná na lak, plastové časti karosérie a okná. Nie je vhodná do interiéru ani na plátené strechy kabrioletov (soft-top), na tieto účely odporúčame skôr Autoglym Aqua Dry.

Údržba: vďaka špeciálnej povrchovej úprave PVA postačú utierku po použitý opláchnuť v čistej studenej vode a nechať voľne preschnúť. Ak je to nevyhnutné, utierku môžete občasne vyprať aj v práčke pomocou miernych/neagresívnych čistiacich prostriedkov. Životnosť je do 50 praní.

Nákupný košík