AUTOGLYM HI-TECH INTERIOR MICROFIBRE - INTERIÉROVÉ MIKROVLÁKNO

11,70 

Interiérová mikrovláknová utierka na zotretie prachu alebo použitie s interiérovými prostriedkami Autoglym.

Jedinečná mikrovláknová utierka na udržiavanie interiéru. Pri rozmere 40x40cm ju bez problémov odložíte do priehradky pred spolujazdcom, aby ste ju mali stále po ruke.

Ideálna na utieranie prachu aj bez použitia chemických prípravkov, na utieranie zahmlených okien alebo odtlačkov prstov na prístrojovom paneli a displeji.

Interiér vášho auta môže veľmi rýchlo nadobudnúť špinavý vzhľad. Na prístrojovej doske a plastoch sa usádza prach a na vnútornej strane skiel sa vytvára povlak. Nie vždy máte čas dôkladne umyť interiér svojho auta šampónom.
Odložte si do príručnej skrinky Hi-Tech Interior Microfibre a udržiavanie vášho interiéru bez prachu, špiny a povlakov bude ľahké. Tkanina je navrhnutá tak, aby sa používala za sucha, takže nepotrebujete mať so sebou produkty alebo vlhké utierky, ktoré potom budete musieť vyhodiť. Výsledkom jeho obdivuhodnej absorpčnej schopnosti je, že iba jeden pohyb handrou Hi-Tech Interior Microbfibre okamžite odstráni prach. Taktiež iba jedno pretretie vnútornej strany predného skla odstráni akýkoľvek povlak bez toho, aby boli potrebné ďalšie chemikálie alebo spreje.
Pravidelným používaním Hi-Tech Interior Microfibre udržíte vzhľad interiéru vášho auta bez jedinej škvrny. Tkaninu môžete oprať, vysušiť a opakovane používať bez akéhokoľvek zníženia jej výkonu. Perte na ručnom programe a bez použitia aviváže.

Nákupný košík