AUTOGLYM HI-TECH WHEEL BRUSH - ŠTETEC NA DISKY

24,90 

Chemicky odolný štetec ideálny na čistenie diskov kolies, umožňuje jednoducho narušiť nečistoty aj v ťažko prístupných záhyboch, kde sa dostáva brzdový prach.

K dokonalému vyčisteniu diskov potrebujete kvalitný prípravok, ale aj kvalitný štetec. Vysoko kvalitný štetec bez kovových častí, so syntetickými štetinami, ktoré si udržia tuhosť a tvar dlhé roky. Vhodný aj na čistenie motorového priestoru. Nie je vhodný na čistenie tmavých alebo matných diskov.

Je preferovanou voľbou profesionálov a automobilových nadšencov v rôznych krajinách sveta. Táto pomôcka s jedinečnou konštrukciou si poradí aj s najťažšími čistiacimi prácami a je vysoko dolná voči chemikáliám aj vysokoúčinným čistiacim roztokom. Kužeľovitá hlavica kefy so štetinami nepodlieha deformácii ani splošteniu. Neobsahuje kovy a je vhodná aj na lakované kolesá, kolesá s plastovou úpravou aj komponenty pod kapotou. Používajte spolu so špeciálnymi čistiacimi prostriedkami AUTOGLYM na kolesá, motor a komponenty, aby ste priamo odstránili prach z bŕzd, maz a špinu, čím si výrazne ušetríte čas a námahu.

Odporúčaná starostlivosť: vypláchnite prúdom vody po použití. Nenechávajte v čistiacej chemikálii dlhší čas.

Nepoužívajte pri teplote chemikálie nad 25 st. C a na čierne lakované disky.

Údržba a použitie:
Štetec nenechávajte dlhodobo namočený v čistiacich prípravkoch. Po použití opláchnite čistou vodou.

Nákupný košík