ULTRA CERAMIC COATING BADBOYS (UCC) 30 ML

84,99 

BadBoys Ultra Ceramic Coating

Efektívne, trvácne a veľmi ľahko aplikovateľné ochranné náterové prostriedky. Poskytuje dlhotrvajúci lesklý povrch, chráni pred vonkajšími vplyvmi a agresívnymi chemikáliami a zvýrazňuje hĺbku farby. Zloženie a použitie obohacujúcich látok v ňom dávajú náteru fenomenálnu klzkosť, vďaka ktorej má náter silno hydrofóbne a samoočisťovacie vlastnosti. Vyplní drobné nedokonalosti a dá povrchu nezvyčajný sklenený efekt, lak vozidla nevyžaduje dodatočné voskovanie alebo leštenie. S jednou vrstvou ochrany trvá až dva roky, s dvoma vrstvami až tri roky ochrany proti vyblednutiu a oxidácii laku.

Použitie:

Pripravte povrch laku dôkladným a bezpečným umytím Potom vykonajte úplnú chemicko-mechanickú dekontamináciu lakovanej plochy dokončite lakovanie aspoň jednoúrovňovým osviežením, napr. Bad Boys One Step Polishing Paste Pred aplikáciou dôkladne odmastite povrch laku pomocou Bad Boys Panel Wipe (najlepšie dvakrát) Náter naneste na chladný a suchý povrch laku, v miestnosti s konštantnými termodynamickými podmienkami bez slnečného žiarenia. Použitím čistého, suchého aplikátora naneste malé množstvo RRCeramic Coating Ultra a rozotrite výrobok cez povrch krížovým pohybom. V závislosti od teploty nechajte asi 30-60 sekúnd na odstránenie nadbytočného náteru s vhodnou mikrovláknovou handrou (náter sa rýchlo spojí s povrchom laku, takže bude potrebných niekoľko ďalších mikrovlákien) Použite ďalšie mikrovlákno na leštenie povrchu, kým nebude lesklý bez pruhov (pomocou kontrolnej baterky to pomôže) Po ukončení aplikácie nechajte vozidlo v optimálnom teplotnom prostredí (nie menej ako +10°C) po dobu 24 hodín pre lepšie “spojenie” náteru s povrchom laku.

Zhrnutie pokynov pre použitie:

Použite len určený RRC aplikátor pre najbezpečnejšie použitie Pamätajte na dobré osvetlenie Druhú vrstvu naneste po 10 ~ 12 hodinách od momentu nanášania prvej vrstvy alebo po predhriatí pomocou IR lampy Úpravu udržujte bezpečným umývaním rukou aspoň raz za dva týždne.

Poučenia:

Vyvarujte sa vlhkosti počas prvých 24 hodín po aplikácii. Po aplikácii musí byť vozidlo chránené pred škodlivými vonkajšími vplyvmi počas prvej týždňa, kým sa povlak úplne nevyleží. Po zotvrdení povlaku musí byť vozidlo bezpečne umyté (kontrolné umývanie), aby povlak získal antistatické vlastnosti. Dbajte na svoje vozidlo a za každú cenu zabránite hromadeniu nečistôt na laku počas tvrdnutia povlaku. (Zanechanie ťažkých znečisťujúcich látok na povrchu zabráni správnemu vytvrdnutiu povlaku. Bezpečné umývanie je pre čerstvý povlak oveľa menej škodlivé ako zanechávanie nahromadených nečistôt na ňom.) Vždy sa uistite, že povrch je na dotyk chladný a pracovná plocha je bez slnečného svetla a prúdov vetra. Skladujte v tesne uzavretej originálnej obale na suchom a chladnom mieste, vyhnite sa mrazu a prehriatiu. Vždy používajte vhodné ochranné oblečenie.

Pozor:

Neumývajte nedostatočne vyležaný povlak akýmkoľvek spôsobom. Nepoužívajte produkt na vlhký alebo zohriaty povrch a v miestnosti s teplotou pod + 10°C. Nepoužívajte výrobok na horúci povrch alebo priamo na slnko.

Nákupný košík