One step polishing paste - Jednokroková leštiaca pasta BadBoys 250G

19,00 

Leštiacia pasta One Step

Profesionálna leštiaca pasta optimalizovaná na dosiahnutie najlepších možných výsledkov pri jednostupňovom leštení. One-Step Polishing Paste je stredne silná pasta určená na odstraňovanie ľahkých a stredných nedokonalostí laku. Účinne odstraňuje defekty laku, ako sú škrabance, víriace stopy a hologramy. Pasta je inovatívnou kombináciou zŕn s abrazívnymi a dokončovacími vlastnosťami, vďaka ktorým odstraňuje aj hlboké defekty laku a povrch dotvára s najvyššou možnou úrovňou lesku. Pasta funguje s akýmkoľvek typom podložky, od vlny, mikrovlákna, až po špongiu, takže dáva široké možnosti nastavenia sily rezu a povrchovej úpravy. Produkt je obohatený o vonnú kompozíciu, ktorá ešte viac spríjemní prácu. Neobsahuje silikóny ani plnivá a prašnosť pri strojovom leštení bola znížená na minimum.

RRCUSTOMS RRC BAD BOYS ONE STEP POLISH PASTE 250G – jednostupňová korekcia laku RRCUSTOMS RRC BAD BOYS ONE STEP POLISH PASTE 250G

BadBoys – rad autokozmetiky vyvinutý spolu s našou sesterskou spoločnosťou RRCustoms LTD z Veľkej Británie. Myšlienkou jeho vzniku bolo vytvorenie produktov, ktoré okrem dobre fungujúcich chemikálií dajú užívateľovi aj niečo viac. Fantastické vône, pohodlné fľaštičky, spúšťače alebo penidlá Canyon a jedinečný dizajn – vďaka tomu môžeme rad BadBoys označiť za prémiový!

Ako používať:

Ruka – naneste pastu na RRC aplikátor a leštite, kým sa nedosiahne efekt. Zvyšnú pastu odstráňte handričkou z mikrovlákna.

Stroj – vyleštite pomocou orbitálnej alebo rotačnej leštičky s vhodne tvrdými leštiacimi vankúšikmi.

Optimálny rozsah otáčok pre rotačná leštička 600 – 1800 ot./min.

Optimálny rozsah oscilácií pre orbitálnu leštičku 3000 – 4500 ot./min.

Odstráňte zvyšnú pastu handričkou z mikrovlákna.

Odporúčania:

Pred použitím pretrepte. Nevystavujte výrobok slnečnému žiareniu. Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote 15-25°C/ 59-77°F. Na prácu s pastou odporúčame nové, suché špongie. Pred použitím produktu skontrolujte jeho vhodnosť (24 mesiacov). Výrobok na profesionálne použitie Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranu tela. Nepoužívajte na horúce povrchy. Po práci uchovávajte obal pevne uzavretý.

Nákupný košík