RÝCHLY DETAILÉR NA KOŽENÉ ČALÚNENIE BADBOYS (LEATHER QUICK DETAILER) 500 ML

12,50 

BadBoys Leather Quick Detailer 500 ml je vynikajúci rýchly detailér na kožené čalúnenie, ktorý účinne čistí a chráni kožu. Je vhodný na použitie na novú a starú kožu s miernym znečistením. Je úplne bezpečný a neohrozuje kožené povrchy. Zanecháva matný povrch a obsahuje UV blokátory, ktoré chránia kožu pred slnečným žiarením. Tento produkt má príjemnú vôňu prírodnej kože a je možné ho použiť aj na eko kožu.

Použitie:

  1. Pred použitím dôkladne pretrepte prípravok
  2. Rozprašovačom aplikujte na povrch alebo použite aplikátor a rovnomerne rozotrite
  3. Zvyšky prípravku utrite suchým mikrovláknom

Leather Quick Detailer – špeciálne čistiace prostriedok určený na rýchle čistenie a osvieženie kožených povrchov. Tento produkt bol vyvinutý s cieľom poskytnúť rýchle a efektívne výsledky bez poškodenia kože.

Leather Quick Detailer je vytvorený s ohľadom na bezpečnosť a ochranu kože. Obsahuje špeciálne zložky, ktoré jemne odstraňujú nečistoty, prach a mastnotu z kožených povrchov, pričom ponecháva kožu čistú a lesklú. Taktiež obsahuje hydratačné a ochranné látky, ktoré zabránia vysychaniu a praskaniu kože, a zároveň udržiavajú jej mäkkosť a pružnosť.

Leather Quick Detailer je veľmi jednoduchý na použitie. Stačí naniesť malé množstvo prostriedku na čistý mikrovlákenný handričku a jemne pretierať kožu. Po tomto procese môžete okamžite vidieť zlepšenie vzhľadu kože – bude vyzerať osviežene, čisté a mierne lesklé.

Tento čistič je vhodný pre rôzne kožené povrchy, ako sú sedadlá, volanty, čalúnenie a ďalšie časti interiéru vozidla. Môže sa tiež používať na kožený nábytok a doplnky.

Ak hľadáte rýchle a efektívne riešenie na čistenie a ochranu kože, Leather Quick Detailer je skvelou voľbou. Poskytuje vám rýchly a jednoduchý spôsob, ako udržiavať kožu v skvelej kondícii a zlepšiť jej celkový vzhľad.

Nákupný košík