ČISTIČ PNEUMATÍK A GUMENÝCH ČASTÍ BADBOYS (TIRE & RUBBER CLEANER) 500ML

11,99 

Čistič pneumatík a gumových častí BadBoys (Tire & Rubber Cleaner) 500 ml – výkonný produkt od značky BadBoys, ktorý je špeciálne navrhnutý na účinné čistenie a oživenie pneumatík a gumových častí vášho vozidla.

Hlavné charakteristiky:

 • Objem: 500 ml
 • Typ produktu: Čistič pneumatík a gumových častí

Príjemné vlastnosti:

 • Účinné čistenie pneumatík: Čistič pneumatík a gumových častí BadBoys má silnú formuláciu, ktorá dokáže účinne odstrániť brzdový prach, špinu, olej a iné nečistoty z povrchu pneumatík. Jeho výkonné čistiacie vlastnosti obnovujú čistotu a lesk pneumatík, čím im dodávajú upravený vzhľad.
 • Oživenie gumových častí: Tento produkt nie len čistí pneumatiky, ale tiež oživuje gumové časti vášho vozidla. Pomáha odstrániť škvrny a nečistoty, čím gumovým častiam dodáva nový a osviežujúci vzhľad.
 • Bezpečné použitie: Čistič pneumatík a gumových častí BadBoys je bezpečný na použitie na rôznych typoch pneumatík a gumových povrchov. Jeho špeciálna formula nezanecháva žiadne poškodenie ani škvrny na povrchu.
 • Jednoduchá aplikácia: Stačí naniesť čistič na povrch pneumatík a gumových častí, rozotrieť ho pomocou kefy alebo húbky a nechať pôsobiť. Potom len opláchnuť vodou a obdivovať nový vzhľad pneumatík a gumových častí.

Použitie:

 1. Pred použitím dobre pretrepte fľašu čističa pneumatík a gumových častí BadBoys.
 2. Aplikujte dostatočné množstvo čističa na povrch pneumatík a gumových častí.
 3. Rozotrite čistič pomocou kefy alebo húbky, aby sa dosiahol rovnomerný rozptyl.
 4. Nechajte čistič pôsobiť niekoľko minút, aby účinne rozpustil nečistoty.
 5. Dôkladne opláchnite povrch pneumatík a gumových častí vodou, aby ste odstránili zvyšky čističa.

Nezmeškajte príležitosť zakúpiť si čistič pneumatík a gumových častí BadBoys (Tire & Rubber Cleaner) 500 ml a poskytnúť vašim pneumatikám a gumovým častiam účinnú a bezpečnú starostlivosť. Vaše vozidlo bude vyzerať lepšie a bude pripravené na akúkoľvek cestu.

Nákupný košík