APC Univerzálny čistič - ALL PURPOSE CLEANER 1L

21,90 

ALL PURPOSE CLEANER

APC – univerzálny čistič, bol vyvinutý ako „doplnkový produkt“ na odstránenie nečistôt v interiéri a exteriéri vozidiel. Je vhodný na pred-umytie pred samotným šampónovaním, pomôže odstrániť zvyšky hmyzu a cestnej špiny po celej karosérií vrátane kolies. Odstráni mastnotu a nečistoty z rôznych povrchov a motorového priestoru. APC je tiež vhodný použiť na všeobecné čistenie interiéru a na odstránenie väčšieho znečistenia.

EXTERIÉR:

Neaplikujte na priamom slnku alebo na horúci lak karosérie.

  • Pre zvýšený účinok aplikujte na suchý povrch karosérie. APC aplikujte postupne a nechajte voľne stekať so špinou približne 5 minút. Dôležité je však nenechaj produkt voľne uschnúť!
  • Odstraňujte zvyšky nečistôt narušením so štetcom alebo s rukavicou AUTOGLYM Microfibre Wash Mitt.
  • Spláchnite s tlakovým čističom. Pri silnom znečistení proces opakujte znova.
  • V prípade použitia APC ako pred-umývača, môžete následne vozidlo umývať so šampónom.

INTERIÉR:

Vždy otestujte farebnú stálosť interiérových povrchov na skrytom mieste.

  • Látkové čalúnenia: APC aplikujte v menšom množstve na povrch. Jemne povrch narušte kefkou alebo interiérovou špongiou a zvyšky produktu utrite s vlhkou syntetickou jelenicou AUTOGLYM Hi-Tech Aqua-Dry.
  • Kožené čalúnenia, plasty a plastové povrchy: APC aplikujte priamo na mikrovláknovú handričku AUTOGLYM Hi-Tech Interior Microfibre alebo interiérovú špongiu. Špinu na povrchu narušte. Nepoužívajte na čistenie tvrdé kefy, ktoré môžu poškodiť kožený povrch. Následne zvyšky produktu utrite s vlhkou syntetickou jelenicou AUTOGLYM Hi-Tech Aqua-Dry.

NEPOUŽÍVAJTE na navigácie, obrazovky a displeje!

Nákupný košík