Leštiaca pasta na tmavé laky - Ultra Deep Shine 500ml

24,30 

Leštiaca pasta v 500ml balení, určená špeciálne na tmavé laky. Odstraňuje malé škrabance, kruhy, hologramy a oxidáciu, výsledkom je zvýraznenie hĺbky odtieňa s perfektným leskom. Tento produkt leští a zároveň chráni lak.

Leštiaca pasta na čierne a tmavé laky, ktorá sa používa na odstránenie škrabancov, kruhov, hologramov.

Leštiaca pasta obsahuje ochrannú zložku, preto nie je nutné po použití tejto pasty nie je potrebné používať ďalší vosk. Taktiež nie je potrebné používať túto pastu, ak už bol použitý Autoglym Super Resin Polish.

Naneste na lak krúživým pohybom pomocou AUTOGLYM Perfect Polish ApplicatorV prípade potreby zvýšte tlak na odstránenie malých škrabancov a oxidácie. Nechajte prípravok uschnúť. Pracujte vždy po jednotlivých paneloch. Zaleštíte s AUTOGLYM Hi-Tech Finishing Cloth, ktorú pravidelne otáčajte, alternatívne môžete používať dve mikrovláknové handričky.
Zvyšky produktu na nelakovaných plastoch, odstránite s AUTOGLYM Fast Glass.

Nepoužívajte na sklo a nelakované plastové časti. 
Nekombinujte tento produkt s AUTOGLYM Extra Gloss Protection, UHD Wax alebo s UHD Ceramic Coating.

Použitie:
1. Poriadne pretrepne a naneste na čistý a studený lak. Bavlnenou handrou alebo leštiacim aplikátorom Autoglym Perfect Polish Applicator aplikujte ľahkými kruživými pohybmi.
2. Naraz aplikujte len na jeden diel. Na miestach s nedokonalosťami (škrabance, hologramy) môžete pritlačiť viac.
3. Vrstvu nechajte vyschnúť, ale nie príliš dlho. Zotrite/vyleštite pomocou Hi-Tech Finishing Cloth – mikrovláknová utierka na lak.
4. Zopakujte na ďalšom diely.

Nákupný košík