AUTOGLYM INTERIOR SHAMPOO 500ML - ČISTIČ INTERIÉRU

13,50 

Čistič interiéru v praktickom 500ml rozprašovači rýchlo a jednoducho odstraňuje škvrny a nečistoty zo všetkých interiérových povrchov, vrátane tkanín.

  • Čistý interiér je rovnako dôležitý ako bezchybný lak.
  • Autoglym Interior Shampoo je vhodný na všetky tvrdé povrchy interiéru, vrátane tkaných (rohože, dvere, obloženie, prístrojová doska, volant, spínače, pedále, rukoväte…). Na kožu použite prípravok Autoglym Leather Cleaner. Jednoducho odstránite nečistoty za sprievodu príjemnej vône.

Rýchlo a jednoducho odstraňuje škvrny zo všetkých typov interiérových povrchov. Vyvážený, nízkoalkalický a bezpečný produkt na čistenie interiéru vozidiel. Vaše koberčeky, dvere, palubná doska, volant, pedále a tlačítka môžu byť jednoducho vyčistené pomocou AUTOGLYM Interior Shampoo. Rýchlo odstraňuje špinu a zanechá osviežujúcu vôňu.
Pred čistením dôkladne povysávajte interiér. Nastriekajte malé množstvo produktu a utrite s AUTOGLYM Hi-Tech Interior Microfiber. Pri väčšom znečistení nastriekajte väčšie množstvo, špinu narušte s interiérovou kefkou alebo špongiou a poutierajte s AUTOGLYM Hi-Tech Aqua-Dry. Pomôcky pravidelne preplachujte v čistej vode.

Na čistenie kožených materiálov používajte AUTOGLYM Leather Cleaner.

Použitie:
1. Dôkladne povysávajte interiér.
2. Tvrdé materiály jednoducho nastriekajte a zotrite handrou. Na textilné povrchy jemne nastriekajte a vyčistite čistou mikrovláknovou utierkou alebo špongiou, ktorú pravidelne oplachujte. Použiť môžete aj jemné detailingové štetce alebo kefku na kožu/textil.
3. Na odstránenie nečistôt po oleji, atramente a pod. použite Autoglym Intensive Tar Remover.

Nákupný košík