AUTOGLYM HI-TECH FINISHING CLOTH - MIKROVLÁKNO NA LAK

11,50 

Dokonalá utierka na zotretie zvyškov a doleštenie po použití leštidla alebo vosku pre perfektný výsledok.

Rozmer: 40x40cm, ideálna na zloženie na štvrtinky – získate tak osem čistých plôch. Utierka zo špeciálneho mikrovlákna vyvinutá na leštenie a zotretie zvyškov leštidla alebo vosku. Pozor: neslúži na nanášanie týchto prípravkov, iba na vyleštenie!

Táto utierka sa môže používať jedine na aplikáciu produktu Autoglym Car Glass Polish.

Údržba:
Utierku môžete prať ručne, ale aj v práčke – pri nízkej teplote a jedine s tekutým prostriedkom, bez zmäkčovadiel.

Jedinečná štruktúra materiálu z kvalitného mikrovlákna výrazne pomáha dosiahnuť dokonalý výsledok pri leštení a čistení. Hi-Tech Finishing Cloth je vynikajúcou pomôckou pre svoju absorpčnú schopnosť spolu shladkým pohybom vám vašu prácu uľahčia ešte viac. Handru môžete vyprať a opakovane použiť. Perte na ručnom programe a BEZ AVIVÁŽE.

POKYNY:
Po aplikovaní Super Resin Polish alebo Ultra Deep Shine pomocou Perfect Polish Applicator nechajte produkt 15 min. postáť a následne doleštite panel s Hi-Tech Finishing Cloth. Dosiahnete tým veľmi kvalitný hladký povrch s hlbokým rovnomerným leskom a bez rizika drobných škrabancov.
Iné použitie. High-Tech Finishing Cloth môžete alternatívne použiť na odstraňovanie prachu v interiéri vášho auta alebo na čistenie okien v kombinácii s produktom Fast Glass.

Nákupný košík