KERAMICKÝ ŠAMPÓN BADBOYS (CERAMIC SHAMPOO) 500 ML

15,50 

Keramický šampón BadBoys (Ceramic Shampoo) o objeme 500 ml je inovatívny produkt navrhnutý pre náročných majiteľov vozidiel s keramickým povlakom. Tento vysoko výkonný šampón poskytuje vynikajúcu starostlivosť a ochranu pre váš vzácny povlak, zanechávajúc ho dokonale čistým a lesklým.

Hlavné vlastnosti:

  1. Vzácne keramické zložky: Keramický šampón BadBoys je obohatený o špeciálne vybrané keramické zložky, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu a posilňujú vlastnosti keramického povlaku. Tieto zložky pôsobia na povrch vozidla, poskytujúc mu vyššiu odolnosť voči nečistotám a poškriabaniu.
  2. Dokonalá čistota: S jeho špeciálne vyvinutou formulou sa šampón ľahko a účinne zbavuje rôznych typov nečistôt, vrátane prachu, mastnoty a iných znečisťujúcich látok. Výsledkom je dokonalý a bezchybný lesk povrchu vozidla.
  3. Hydrofóbne vlastnosti: Keramický šampón BadBoys vytvára na povrchu vozidla hydrofóbnu bariéru, ktorá odperľuje vodu a nečistoty. To znamená, že voda sa z povrchu jednoducho odplavuje, a tým minimalizuje riziko zanechania vodných škvŕn a udržuje povrch čistý a lesklý.
  4. Jednoduché použitie: Stačí naniesť malé množstvo šampónu na húbku alebo handru a jemne umývať povrch vozidla. Dôkladne opláchnite vodou a potom povrch osušte čistou mikrovláknovou utierkou. Jeho jednoduchá aplikácia zabezpečuje rýchle a efektívne umývanie.

Postup použitia:

Opláchnite vozidlo vodou pod tlakom, aby ste odstránili voľné nečistoty (na predmytí odporúčame Bad Boys Active Foam) Do vedra s objemom 10 litrov pridajte 50 ml Ceramic Shampoo a doplňte teplou vodou (pomer 1: 200) Použitím umývacieho rukavice naneste roztok na povrch vozidla, pracujúc v priamom smere odhora nadol a zabezpečte, aby boli pokryté všetky oblasti. Opláchnite vozidlo vodou predtým, než sa produkt vyschne. Nakoniec osušte vhodnou mikrovláknovou handričkou.

Tip:

Pre ešte lepší efekt odolnosti voči vode naneste malé množstvo Ceramic Shampoo priamo na umývaciu rukavicu pred opláchnutím a rozprestrieť ho na exteriér vozidla.

S keramickým šampónom BadBoys dosiahnete vynikajúce výsledky a dlhotrvajúcu ochranu pre váš keramický povlak. Vychutnajte si bezchybný lesk, hladkosť a odolnosť s týmto unikátnym keramickým šampónom BadBoys, ktorý vám prináša najvyššiu kvalitu a starostlivosť pre váš cenný povlak.

Nákupný košík