AUTOGLYM VINYL AND RUBBER CARE 500ML - OŠETROVANIE VNUTORNÝCH PLASTOV

16,10 

  • Autoglym Vinyl and Rubber care v praktickom 500ml rozprašovači obnoví farebnú hĺbku plastových a gumených dielov, či už v interiéri alebo motorovom priestore. Zároveň vytvára na plastoch ochrannú vrstvu.
  • Rovnako ako lak, aj interiér potrebuje starostlivosť a ochranu. Plastové diely môžu vplyvom slnečného žiarenia po čase vyblednúť, vysušiť sa, resp. inak poškodiť. Vinyl and Rubber Care zabezpečuje práve to, aby tieto diely boli ochránené. Môže byť aplikovaný pre dosiahnutie nízkeho, ale aj vysokého lesku, ako bonus je citrusová vôňa.
    Môže byť použitý aj na ošetrenie plastov v motorovom priestore. V tom prípade po použití Engine & Machine Cleanernastriekajte na mokrý povrch a nechajte vyschnúť.
    Tip: ošetrite aj gumové tesnenia dverí, aby ste predišli ich primrznutiu v zime.

Použitie:
1. Poriadne pretrepne a nastriekajte na plastové alebo gumové diely. Nepoužívajte na ovládacie prvky, volant, pedále, rohože. Ťažko prístupné miesta ošetrite len pomocou navlhčenej mikrovláknovej utierky.
2. Pre vysoký lesk naneste väčšie množstvo, nechajte schnúť a následne zľahka preleštite mikrovláknovou utierkou. Pre menší lesk naneste menšie množstvo a okamžite zotrite mikrovláknovou utierkou.

Shopping Cart